Hakkımızda

Bir Hobi Olarak Başladığımız bu yolda kokulutasmarket.com olarak  size özel tasarımlar ile kokulu taş hediyelikler de  sunduğumuz hizmette önceliğimiz her zaman %100 Müşteri Memnuniyetini  Ön planda Tutmaktır.

Çalışmalarımızdaki özen ve titizliği müşterilerimize en iyi şekilde yansıtıp, onlara hizmet olarak sunmaktayız. Her zaman ilkelerimiz arasında birinci olan kalite ve hizmete göstermiş olduğumuz titizliktir.

Biliyoruz ki  Kokulu Taş Hediyelikleriniz Misafirlerinize sunabileceğiniz organizasyonunuza özel ve size özel olmalıdır , Sizlerle birlikte her zevke ve her bütçeye uygun Hediyelik Kokulu Taşlar ve  ürün çeşitlerimizle sizi asla yarı yolda bırakmayacağız..

Doğum Günleri , Anneler Günü , Sevgililer Günü , Yeni Doğum , Diş Buğdayı , Baby Shower , Düğün , Kına Gecesi , Sünnet , Nikah , Nişan gibi özel günlerinizde  hem sizler için hemde sevdiklerinize bu anları ölümsüzleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Kokulu Taş , isimlik , Pano , Etiketler , Kapı Süsleri ,  Ev süsleri gibi  hediyelik ürünlerimiz Tamamen el emeği olup siparişiniz sonrasında kişiye  özel , özenle  ve titizlikle hazırlanmaktadır.

Kokulutasmarket.com’da Süreç Nasıl İşliyor ? 

Siparişinize sizlerle birlikte karar verdikten sonra , siz sadece arkanıza yaslanıp bekliyorsunuz .

  • Bizler ürünün cinsine ve teslimat tarihine göre hazırlıklara başlıyoruz.
  • Başlama Aşamasında da bizlerle iletişimi kesmeyip ürünün aşama aşama resimlerini alabilirsiniz.
  • Siparişiniz tamamlandıktan sonra whatsapp aracılığı ile görselleri sizlerle paylaşıp onayınızı alarak kargo gönderimini sağlıyoruz.

Sevgiyle Kalın..